Vacature Leerkracht Onderbouw

Leerkracht Onderbouw in Berkel en Rodenrijs

 • laurentiusstichting.nl

 • Leerkracht onderbouw Jenaplanonderwijs

Wegens de groei van onze school en het starten van een nieuwe kleutergroep zijn we op zoek naar een nieuwe collega! Ben jij kleuter leerkracht (stamgroepleider) in hart en nieren en heb je ervaring met Jenaplanonderwijs? Of heb je veel affiniteit met ons onderwijsconcept en wil je hierin jezelf ontwikkelen? Dan zoeken wij jou!

'Samen je eigen weg' dat is waar onze school voor staat. Op onze school leren kinderen van en met elkaar hun eigen kwaliteiten ontdekken. De kleuters werken in verrijkte leerhoeken. Dit maakt het kleuteronderwijs een dynamisch geheel waarin zelfstandigheid van de kinderen wordt vergroot. Deze zelfstandigheid wordt door de diverse geledingen als een kracht van de school genoemd. We zijn trots op het prettige leef- en werkklimaat op onze school; de leerlingen kennen elkaar en krijgen de ruimte om hun eigen doelen te stellen.

Jij past bij ons als...

 • Je net als wij eigenaarschap pakt en houdt van het samenwerken met je collega's;
 • Je in staat bent kinderen te laten leren van hun fouten;
 • Je ervaring of affiniteit met Jenaplanonderwijs hebt;
 • Je een afgerond PABO diploma bezit;
 • Je twee dagen in de week (maandag-dinsdag) beschikbaar bent.

Wat kan je van ons verwachten?
Wij willen graag ontwikkelen en samen kennis vergaren. We hechten veel waarde aan openheid, eerlijkheid en professionaliteit. Samen voelen we ons verantwoordelijk voor de hele school. In de wijk staan wij ook wel bekend als een leuke en fijne buurtschool. Dit wil je niet missen! Neem gerust contact op om de sfeer en onze lekkere koffie te proeven. Of neem een kijkje op onze socials voor een eerste indruk.
Wij bieden jou:

 • een regulier dienstverband (1 jaar) voor 0,4250 wtf per week (17 uur) met zicht op een vaste aanstelling voor onbepaalde tijd bij voldoende functioneren;
 • inschaling voor deze functie in LB. Afhankelijk van je werkervaring een salaris tussen de €3.301,- en €5.030,-, conform de CAO primair onderwijs;
 • ruime mogelijkheden tot persoonlijke ontwikkeling via onder andere ons scholingsplatform Laurentius Leert;
 • de mogelijkheid om deel te nemen aan onze sportregeling, fietsregeling, collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering en collectieve ziektekostenverzekering.

Informatie
Ingangsdatum van de functie: 01-08-2024
Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?

Neem dan contact op met Sebastiaan van der Tier directeur via of bij geen bereik . Ook wanneer de vacature misschien niet helemaal aan je wensen voldoet, of je nog vragen hebt nodigen we je van harte uit om te reageren, we gaan graag met je in gesprek!
Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, .


 • Berkel en Rodenrijs , Chrysantenhof20, 2651 XK
 • Bergschenhoek en Berkel en Rodenrijs
 • Kwakel
 • Leerkrachten
 • Fulltime en Parttime
 • 17 uur per week

 • Neem dan contact op met
 • Sebastiaan van der Tier
  • via

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. De mogelijkheid tot deelname aan een fitnessregeling en een fietsregeling, collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering, collectieve ziektekostenverzekering. Een pensioen bij het ABP en een eindejaarsuitkering. De zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.Functie:leerkracht onderbouw
Startdatum:06-06-2024
Ervaring:Ervaren
Educatielevel:HBO
Contracttype:Vast
Salaris:3301 – 5030
Uren per week:17 – 17

Heb je interesse in deze vacature en wil je graag op deze functie solliciteren? Neem dan contact op met Unknown via Unknown of Unknown. Of bezoek hun website Unknown.

Deel de vacature:

Redactie Nieuwerkerk aan den IJsselkrant

Leuk dat je een van de recent geplaatste vacatures hebt geopend via de nieuwerkerk-aan-den-ijsselkrant. Hopelijk vind je een baan die bij je past en waar je gelukkig van wordt!

 1. Leerkracht Onderbouw Laurentius Stichting 06-06-2024

Bekijk ook andere vacatures