Vacature Payroll Expert

Payroll Expert in Capelle aan den Ijssel

Payroll Expert in Opleiding

: 247640
: Client Service
: March 4, 2024

: Capelle Aan Den Ijssel , Zuid-Holland , NL

Payroll Expert in Opleiding
Heb jij affiniteit met cijfers? Ben jij gemotiveerd en op zoek naar een nieuwe stap in jouw carrière? En sta je te popelen om middels een gericht opleidings- en inwerktraject te worden klaargestoomd tot Payroll Expert? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Payroll Academy
Binnenkort starten we binnen ADP met de Payroll Academy. Gedurende een periode van twaalf maanden ga je meedraaien binnen de afdeling van Managed Services , waarbij jouw buddy je de fijne kneepjes van het Payroll vakgebied gaat leren. Tegelijkertijd volg je diverse vakgerichte opleidingen, waaronder het Praktijkdiploma Loonadministratie (PDL).

Na het succesvol afronden van het programma start je als Payroll Expert binnen onze afdeling Service óf als Associate BPO bij Detachering met een groeipad naar Junior- en Payroll Consultant. Uiteraard zijn er ook verdere doorgroeimogelijkheden voor de lange termijn, zowel nationaal als internationaal.

Profiel
We zijn op zoek naar kandidaten die geïnteresseerd zijn in het meest 'business critical' aspect van ons bedrijf: Payroll. Door onze ogen ziet jouw profiel er als volgt uit:

 • MBO+ werk- en/of denkniveau;
 • Een tot drie jaar werkervaring op boekhoudkundig, financieel of administratief gebied is een pré;
 • Cijfermatig maar ook communicatief sterk onderlegd, gemotiveerd, dienstverlenend en klantgericht;
 • De absolute motivatie om als Payroll Expert een duurzaam dienstverband met ADP aan te gaan;
 • Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Enige kennis van Engels is een pre.

Wij bieden
Onze medewerkers raden ADP aan als jouw toekomstige werkgever en de volgende stap in jouw carrière. Benieuwd waarom?

 • Een mooi opleidingstraject van een jaar waarin je jouw PDL-diploma zal behalen en diverse interne (product)trainingen zal volgen;
 • Je bent werkzaam binnen de internationale marktleider in jouw toekomstig vakgebied - Payroll en Human Capital Management;
 • We hebben enorm veel kennis en ervaring in huis door de vele experts die we in dienst hebben: de perfecte omgeving om veel te leren!
 • Onze cultuur is informeel, maar professioneel. We borgen kwaliteit naar onze klanten en intern stellen wij de mens centraal;
 • We worden gedreven door talent - we zoeken altijd naar mogelijkheden om jouw potentie volledig te benutten in de organisatie.

Daarnaast ontvang je uitstekende arbeidsvoorwaarden: een contract voor onbepaalde tijd, een vast salaris, minimaal 27 vakantiedagen, een premievrij pensioen, dertiende maand, laptop, opleidings- en doorgroeimogelijkheden en diverse collectieve kortingen.

Word jij onze nieuwe Payroll Expert?
Wil jij onderdeel worden van deze unieke leerreis en jezelf ontwikkelen tot Payroll Expert? Solliciteer dan direct online. Bij vragen kun je contact opnemen met onze Talent Acquisition Business Partner .

Diversity, Equity, Inclusion & Equal Employment Opportunity at ADP: ADP affirms that inequality is detrimental to our associates, our clients, and the communities we serve. Our goal is to impact lasting change through our actions. Together, we unite for equality and equity. ADP is committed to equal employment opportunities regardless of any protected characteristic, including race, color, genetic information, creed, national origin, religion, sex, affectional or sexual orientation, gender identity or expression, lawful alien status, ancestry, age, marital status, or protected veteran status and will not discriminate against anyone on the basis of a disability. We support an inclusive workplace where associates excel based on personal merit, qualifications, experience, ability, and job performance.

Ethics at ADP: ADP has a long, proud history of conducting business with the highest ethical standards and full compliance with all applicable laws. We also expect our people to uphold our values with the highest level of integrity and behave in a manner that fosters an honest and respectful workplace. Click https://jobs.adp.com/life-at-adp/ to learn more about ADP's culture and our full set of values.

large group of ADP associates wearing red T shirts and black shorts waving their hands in the airgroup of ADP associates standing behind a foosball table

Functie:payroll expert
Startdatum:07-03-2024
Ervaring:Ervaren
Educatielevel:MBO
Contracttype:Vast
Salaris:onbekend – onbekend
Uren per week:1 – 40

Heb je interesse in deze vacature en wil je graag op deze functie solliciteren? Neem dan contact op met ADP via onbekend of onbekend. Of bezoek hun website onbekend.

Deel de vacature:

Redactie Nieuwerkerk aan den IJsselkrant

Leuk dat je een van de recent geplaatste vacatures hebt geopend via de nieuwerkerk-aan-den-ijsselkrant. Hopelijk vind je een baan die bij je past en waar je gelukkig van wordt!

 1. Vacatures Nieuwerkerk aan den IJssel
 2. Payroll Expert ADP 07-03-2024

Bekijk ook andere vacatures